تمبر خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس

تمبر: خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس کمیته انضباطی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جای هواداران خالی بود/ با سانترکردن در آسیا نتیجه نگرفته‌ایم ، شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه جای خالی هواداران در بازی با گسترش مشخص بود، گفت: من اینجا هستم تا استقلال را به سطح اول فوتبا

جای هواداران خالی بود/ با سانترکردن در آسیا نتیجه نگرفته‌ایم ، شفر

شفر: جای هواداران خالی بود/ با سانترکردن در آسیا نتیجه نگرفته ایم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه جای خالی هواداران در بازی با گسترش مشخص بود، گفت: من اینجا هستم تا استقلال را به سطح اول فوتبال کشور عزیزمان ایران برسانم.

به گزارش مهر، وینفرد شفر بعد از پیروزی دو بر صفر امشب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر گسترش فولاد تبریز در هفته سیزدهم مسابقه های لیگ برتر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: جای خالی هواداران واقعا مشخص بود. قلبمان در کنار قلب هوادارانی بود که نتوانستند به ورزشگاه بیایند. این خیلی سخت است در اتمسفری بازی کنیم که هواداران نباشند.

جای هواداران خالی بود/ با سانترکردن در آسیا نتیجه نگرفته‌ایم ، شفر

شفر خاطرنشان کرد: در نیمه اول خوب نبودیم و نمی توانستیم موقعیت های گل خوبی ایجاد کنیم. ولی فکر می کنم در نیمه دوم خوب شدیم و توانستیم به موفقیت برسیم. خوب شد که توانستیم گل بزنیم و سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی استقلال تصریح کرد: شاید با روش سانتر از جناجین بتوانیم به برد برسیم ولی اگر بازی در لیگ قهرمانان آسیا را نگاه کنیم می توانیم ببینیم که با این روش نتیجه نگرفته ایم. استقلال از العین، ۶گل خورد و پرسپولیس هم ۴گل از الهلال خورد. ما باید عملکردمان را در سطحی بالاتر از کشور عزیزمان ایران ببریم. من اینجا هستم تا استقلال را به سطح اول فوتبال کشور عزیزمان ایران برسانم. جهت رسیدن به این نشانه هم می خواهم فوتبالمان را نزدیک به استانداردهای بین المللی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه جای خالی هواداران در بازی با گسترش مشخص بود، گفت: من اینجا هستم تا استقلال را به سطح اول فوتبا

سرمربی استقلال راجع به عملکرد شاگردان خود افزود: جهت فرشید اسماعیلی خوشحالم که توانست دو گل بزند. او در نیمه اول هم وقت گلزنی داشت ولی بازی در ورزشگاهی که هیچ تماشاگری ندارد بازی کردن خیلی سخت هست. من باید بازیکنانم را با عالی ترین شرایط در اختیار سرمربی تیم ملی جهت جام جهانی قرار دهم.

شفر بار دیگر راجع به محرومیت تماشاگران استقلال صحبت کرد و اظهار داشت: من دیروز اعلام کردم که ای کاش هوادارانمان می آمدند تا از این طریق بتوانیم کمکی را به زلزله زدگان کرمانشاه کنیم ولی با این درخواست موافقت نشد.

سرمربی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تعویض داریوش شجاعیان در ابتدای نیمه دوم اظهار داشت: داریوش آنچه را می خواستم برآورده نکرد. فرشید باقری و حسن بیت سعید هم در مناسب ترین وقت ممکن به ترکیب آمدند. به عنوان نمونه سجاد شهباززاده را در این بازی هم روی نیمکت نشاندیم ولی دلیلش این نبود که در بازی قبلی نتوانست موقعیت هایش را به گل تبدیل کند. می خواستم سجاد شهباززاده را ابتدای نیمه دوم بیاورم ولی گفتم علی قربانی را بیاورم تا بتواند از توپ های بلند هم استفاده کند.

جای هواداران خالی بود/ با سانترکردن در آسیا نتیجه نگرفته‌ایم ، شفر

شفر در پاسخ به این سئوال مبنی بر اینکه محرومیت هواداران باعث شد تا بازیکنان استقلال استرس کمتری داشته باشند و بدون فشار بازی کنند، تصریح کرد: من باز هم می گویم این عنوان خوب نیست که بازی بدون تماشاگران و تنها با صدای ژورنالیست ها برگزار شود. این با روح فوتبال همخوان نیست.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | فوتبال | استقلال | هواداران | هواداران | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs