تمبر خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس

تمبر: خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس کمیته انضباطی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پاسخ احتمالی عارف به پیشنهاد وزارت را از زبان نجفی بخوانید ، آیا عارف با روحانی دیدار کرد؟

نماینده اصلاح‎طلب مجلس دهم راجع به پیشنهاد پست وزارت به محمدرضا عارف گفت: بعید می‌دانم بحث پست وزارت جهت آقای عارف مطرح باشد.

پاسخ احتمالی عارف به پیشنهاد وزارت را از زبان نجفی بخوانید ، آیا عارف با روحانی دیدار کرد؟

آیا عارف با روحانی دیدار کرد؟/ پاسخ احتمالی عارف به پیشنهاد وزارت را از زبان نجفی بخوانید

عبارات مهم : سیاسی

نماینده اصلاح‎طلب مجلس دهم راجع به پیشنهاد پست وزارت به محمدرضا عارف گفت: بعید می دانم بحث پست وزارت جهت آقای عارف مطرح باشد.

علی نجفی نماینده اصلاح طلب مردم بابل و عضو فراکسیون امید در رابطه با دیدار عارف با حسن روحانی به خبرآنلاین گفت: فراکسیون امید جلساتی داشت تا به دولت جهت معرفی یک کابینه نیرومند کمک کند. هرچند از شرح جلسه آقای عارف با مدیر جمهور اطلاعاتی ندارم ولی به نظر می رسد دیدارهایی که در این راستا صورت می گیرد در رابطه با تشکیل کابینه ای کارآمد باشد.

پاسخ احتمالی عارف به پیشنهاد وزارت را از زبان نجفی بخوانید ، آیا عارف با روحانی دیدار کرد؟

او در پاسخ به این پرسش که آیا این دیدار می تواند به معنای ارائه پیشنهاد وزارت به عارف باشد گفت: بعید می دانم بحث پست وزارت جهت آقای عارف مطرح باشد؛ آیا که اگر آقای عارف می خواست تصدی وزارتخانه ای را به عهده بگیرد، قطعا در دور اول ریاست جمهوری آقای روحانی این کار را می‎کرد. قطعا در شرایط امروز و حضور موثر او در منزل ملت، چنین احتمالی از ذهن به دور است.

او در پاسخ به اینکه برخی، مشورت های فراکسیون امید و حتی دیدار عارف با روحانی را به معني سهم خواهی اصلاح طلبان می دانند، گفت: من به هیچ عنوان بحث سهم خواهی را قبول ندارم؛ نباید فراموش کنیم که مردم در انتخابات یک خبر روشن داشتند. مضاف بر آنکه جریان های سیاسی نشانه ارزش از فعالیت سیاسی به دست گرفتن قدرت سیاسی و حضور در این هرم است و این عنوان یک امر پذیرفته شده است در دنیا هست. لذا به هیچ عنوان نمی توان از آن تعبیر به سهم خواهی کرد.

نماینده اصلاح‎طلب مجلس دهم راجع به پیشنهاد پست وزارت به محمدرضا عارف گفت: بعید می‌دانم بحث پست وزارت جهت آقای عارف مطرح باشد.

نجفی ادامه داد: دولت قرار است به صورت هماهنگ، چهارسال اداره قوه مجریه را به دست بگیرد. بنابراین نباید انتظار داشت که یک دولت اصولگرا از اصلاح طلبان در کابینه خود استفاده کند و یا برعکس.

او در پاسخ به این پرسش که اخیرا نظریه ای از سوی اصلاح طلبان مطرح شده است است که دولت در کابینه دوازدهم از اصولگرایان معتدل مانند باهنر استفاده کند تا این افراد بتوانند در برابر تندروهای جناح اصولگرا بایستند، بیان کرد: نمی توانم نظریه دقیقی در این رابطه داشته باشم به هر صورت آقای روحانی در وقت انتخابات به دو جریان نگاه خاص داشت؛ یکی اعتدال و دیگری اصلاحات؛ ایشان حرفی از اصولگرایی نزده است.

هرچند هر دو جریان از جریانات ریشه دار در این کشور هستند و افراطگرایی از سوی هر طرفی که باشد از‌بین‌برده‌شده هست. قطعا آقای روحانی هم این ملاحظات را دارند. بنابراین به نظر می رسد باید براساس مطالبه مردم و آنالیز آرا مردم حرکت شود. نگاهی که بتواند با مردم هماهنگ باشد و بتواند دولت را در عملی کردن وعده هایش یاری کند این عنوان است که اهمیت دارد.

پاسخ احتمالی عارف به پیشنهاد وزارت را از زبان نجفی بخوانید ، آیا عارف با روحانی دیدار کرد؟

اخبار سیاسی – خبر آنلاین

واژه های کلیدی: سیاسی | اصلاح طلب | حسن روحانی | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs