تمبر خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس

تمبر: خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس کمیته انضباطی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران نخستین راه تنفس دوحه بعد از محاصره بود / وزیر دفاع قطر

وزیر دفاع قطر در گفت‌وگو با روسیا الیوم اعلام کرد که کشور عزیزمان ایران حریم هوایی خود را بر روی پروازهای قطری باز کرد و در واقع کشور عزیزمان ایران نخستین راه ت

کشور عزیزمان ایران نخستین راه تنفس دوحه بعد از محاصره بود / وزیر دفاع قطر

وزیر دفاع قطر: کشور عزیزمان ایران نخستین راه تنفس دوحه بعد از محاصره بود

عبارات مهم : ایران

وزیر دفاع قطر در گفت وگو با روسیا الیوم اعلام کرد که کشور عزیزمان ایران حریم هوایی خود را بر روی پروازهای قطری باز کرد و در واقع کشور عزیزمان ایران نخستین راه تنفس دوحه بعد از محاصره از سوی بعضی کشورهای عربی بود.

به گزارش ایسنا، خالد بن محمد العطیه، وزیر دفاع قطر در گفت وگو با روسیا الیوم در پاسخ به این پرسش که قطر آمادگی هم پیمانی با کشور عزیزمان ایران را دارد؟ گفت: بر اساس گزارش ها و آمار و ارقام، روابط ما با کشور عزیزمان ایران بیش تر از روابط کشورهای تحریم کننده با کشور عزیزمان ایران نیست و کشور عزیزمان ایران همسایه و شریک ما در میدان گازی است و ما باید با کشور عزیزمان ایران همکاری داشته باشیم و حسن همجواری میان ما و کشور عزیزمان ایران اکنون برقرار است.

کشور عزیزمان ایران نخستین راه تنفس دوحه بعد از محاصره بود / وزیر دفاع قطر

وی هم چنین گفت: زمانی که کشورهای برادر عربی ما را محاصره کردند، کشور کشور عزیزمان ایران حریم هوایی خود را به روی پروازهای ما باز کرد و در واقع در میان این تحریم ها و محاصره کشور عزیزمان ایران نخستین راه تنفس جهت دوحه بود. هم چنین پایتخت کشور عزیزمان ایران نیازهای قطر به مواد غذایی را تامین کرد، آیا پاداش احسان، احسان نیست؟

العطیه گفت: کشور عربستان و هم پیمانانش با تحریم از پشت به قطر خنجر زدند. این در حالی است که در نشست ریاض از دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا استقبال و دعوت کردند.

وزیر دفاع قطر در گفت‌وگو با روسیا الیوم اعلام کرد که کشور عزیزمان ایران حریم هوایی خود را بر روی پروازهای قطری باز کرد و در واقع کشور عزیزمان ایران نخستین راه ت

به گزارش ایسنا، بعضی کشورهای عربی از جمله عربستان، مصر، امارات و بحرین قطر را به حامی تروریسم متهم کردند و بعد از قطع روابط دیپلماتیک با آن حریم هوایی، زمینی و دریایی خود را به روی آن بستند و جهت عادی سازی روابط 13 شرط جهت قطر گذاشتند که بااهمیت ترین آنها قطع روابط دیپلماتیک با کشور عزیزمان ایران است و کشور قطر این شروط و مطالبات را نپذیرفت و تنش میان آنها شدت گرفت.

تحریم کشورهای عربی منطقه هم چنان علیه قطر وجود دارد و این کشورها بر شروط خود جهت برقراری مجدد ارتباط با قطر پافشاری می کنند در حالی که مقامات قطری این شروط را نپذیرفتند.

واژه های کلیدی: ایران | تحریم ها | حریم هوایی | کشورهای عربی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs