تمبر خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس

تمبر: خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس کمیته انضباطی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث ناپدری که به اتهام قتل او به قصاص محکوم شده است بازهم محاکمه می شود ، 50 سوگند،تا اعدام قاتل دخترخردسال

شامگاه بیست و پنجم مرداد سال 89 در پی فوت «سوگند» کوچولو در بیمارستان نظرآباد، مادر داغدار دخترک با مراجعه به پلیس و تسلیم شکایتی، شوهردومش را عامل قتل دخترش مع

50 سوگند،تا اعدام قاتل دخترخردسال/ناپدری که به اتهام قتل او به قصاص محکوم شده است بازهم محاکمه می شود

عبارات مهم : مجازات

شامگاه بیست و پنجم مرداد سال 89 در پی فوت «سوگند» کوچولو در بیمارستان نظرآباد، مادر داغدار دخترک با مراجعه به پلیس و تسلیم شکایتی، شوهردومش را عامل قتل دخترش معرفی کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: بنابراین کارآگاهان ناپدری سوگند کوچولو را بازداشت کردند وتحت بازجویی قراردادند. همزمان با شروع تحقیقات، پزشکی قانونی علت فوت دختربچه را مصرف قرص های مخدراعلام کرد. ضمن اینکه آثار کبودی روی گردن کودک نشان می داد او بشدت کتک خورده و شکنجه شده است است.بدین ترتیب فریبرز 32 ساله به اتهام قتل فرزندخوانده اش، در سال 92در دادگاه کیفری استان البرزمحاکمه و به جرم قتل به قصاص محکوم شد.

اما قضات دیوانعالی کشور بعد از بررسی ها، این حکم را تأیید نکردند. بنابراین بعد ازنقص حکم قصاص، آخر صبح دیروز ناپدری که به تازگی با قید وثیقه آزاد شده است بود در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی رنجبر و با حضور دو قاضی مستشار- یزدان پورو خنک دار- پای میز محاکمه ایستاد.

ناپدری که به اتهام قتل او به قصاص محکوم شده است بازهم محاکمه می شود ، 50 سوگند،تا اعدام قاتل دخترخردسال

در شروع جلسه بعد از بیان کیفرخواست به وسیله نماینده دادستان، مادر سوگند کوچولو در جایگاه ایستاد واز قضات خواست قاتل فرزندش هرچه سریعتر به اشد مجازات محکوم شود. قضات نیز از وی درخواست کردند تا سه ماه دیگر پنجاه شاهد را به دادگاه بیاورد تا با اجرای مراسم قسامه-سوگند- قتل دختربچه به وسیله ناپدری اش را تأیید کنند تا قضات دادگاه راجع به متهم تصمیم بگیرند.

سپس متهم در برابر دادرسان ایستاد و گفت: «من سوگند را نکشتم و از اینکه مواد مخدرخورده و مرده خبری ندارم.شب اتفاق من همراه با سوگند جهت رساندن مادرزنم به منزل اش رفتم وموقع برگشت جهت خریدن آبمیوه برابر یک مغازه ایستادم و جهت سوگند هم یک شیر موز خریدم ولی هنگامی که به ماشین برگشتم دیدم که سوگند بیهوش شده است واصلاً حالش خوب نیست.

شامگاه بیست و پنجم مرداد سال 89 در پی فوت «سوگند» کوچولو در بیمارستان نظرآباد، مادر داغدار دخترک با مراجعه به پلیس و تسلیم شکایتی، شوهردومش را عامل قتل دخترش مع

همان موقع تلاش کردم با تنفس مصنوعی نجاتش بدهم ولی حالش بهم خورد. من که بشدت ترسیده بودم به همان مغازه برگشتم واز صاحب مغازه تقاضای کمک کردم که باهم سوگند را به بیمارستان رساندیم ولی چند دقیقه بعد دکتر اورژانس اعلام کرد او فوت کرده هست. در آخر محاکمه قضات ختم دادرسی را اعلام کردند تا سه ماه دیگر مادر دختربچه شاهدانش را جهت اجرای قسامه به دادگاه معرفی کند.

برای اعدام قاتل دخترم، لحظه شماری می کنم

چند سال بعد از ازدواجت این اتفاق اتفاق افتاد؟

ناپدری که به اتهام قتل او به قصاص محکوم شده است بازهم محاکمه می شود ، 50 سوگند،تا اعدام قاتل دخترخردسال

شوهر سابقم که یک مرد افغان بود هنگامی که باردار بودم، ناپدید شد. بعد که غیابی طلاق گرفتم با فریبرز آشنا شدم. شش ماه بود که باهم ازدواج کرده بودیم که این اتفاق اتفاق افتاد.

چرا اطمینان کردی و دخترت را تنها دست ناپدری سپردی؟

من اصلاً فکرش را هم نمی کردم که چنین اتفاقی پیش بیاید و باور نمی کردم هر چقدر هم او بد باشد آسیبی به دخترم برساند.

شامگاه بیست و پنجم مرداد سال 89 در پی فوت «سوگند» کوچولو در بیمارستان نظرآباد، مادر داغدار دخترک با مراجعه به پلیس و تسلیم شکایتی، شوهردومش را عامل قتل دخترش مع

چرا معتقدی فریبرز دخترت را کشته است؟

مقداری پول از پدر سوگند به او رسیده بود و من این پول را به شوهرم دادم تا ماشین بخرد ولی او به جای اینکه سند ماشین را به نام سوگند بزند آن را به نام خودش کرد ومن بابت این قضیه بشدت ناراحت شدم. از آن موقع بود که احساس می کردم واکنش‌ها خوبی با دخترم ندارد.

ناپدری که به اتهام قتل او به قصاص محکوم شده است بازهم محاکمه می شود ، 50 سوگند،تا اعدام قاتل دخترخردسال

تا حالا پیش آمده بود که سوگند را کتک بزند؟

نه، هرگز.

روز اتفاق کجا بودید؟

من منزل بودم. فریبرز قرار بود مادرم را به منزل اش برساند که سوگند را هم با خودش برد ولی من منزل ماندم. ساعت ده شب بود که از بیمارستان به من زنگ زدند.

لحظه ای که خبر را شنیدید چه شد؟

از اینکه گفتند دخترم حالش بد شده است شوکه شده است بودم ولی هنگامی که رفتم بیمارستان سوگندم مرده بود.

پزشکی قانونی بعد ازمعاینه جسد اعلام کرده بود که چند اثر کبودی در بدن سوگند پیدا کردند که حاکی از ضرب وشتم بوده؟

نمی دانم فریبرز بی رحم چطور دلش آمد سوگند را کتک بزند. هنوز هم باورم نمی شود.

الان از قانون چه انتظاری دارید؟

اینکه سریعتر قاتل دخترم مجازات شود. من از زمانی که دخترم کشته شده است از لحاظ معنوی و روانی بشدت افسرده شده است ام…با شنیدن اخبارمرگ بنیتا، آتنا و بقیه فرزند ها داغ دلم تازه شد، سوگند من هم قربانی کینه شوهرم شد. قانون باید با اشد مجازات دست چنین مجرمانی را کوتاه کند. من احساس مادران زحمت کشیده آتنا و بنیتا را احساس می کنم.

الان که دادگاه اعلام کرده باید پنجاه شاهد جهت مراسم قسامه بیاوری آیا می توانی؟

من مطمئن هستم که شاهدان را پیدا می کنم چون قاتل دخترم باید مجازات شود. جهت مجازات او لحظه ای آرام نخواهم نشست.

شوهرت مواد مخدر مصرف می کرد؟

بله، بعد از ازدواج فهمیدم که او به شیشه و هرویین معتاد است.

او چند سال زندانی بود؟

تقریباً هفت سال ولی البته به تازگی با قرار وثیقه آزاد شده است است.

اگر شوهرت تبرئه شود چه کار می کنی؟

نمی دانم ولی خدا هیچ وقت قاتل یک دختر معصوم را همینطوری رها نخواهد نکرد و شک ندارم او مجازات می شود. این روزها جهت مجازات قاتل تنها دخترم لحظه شماری می کنم.

واژه های کلیدی: مجازات | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs