تمبر خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس

تمبر: خارجی پرونده فوتبال بازیکنان پرسپولیس کمیته انضباطی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی اجرای مصوبه کسر خدمت فرزندان ایثارگران از ۲۳ بهمن

جانشین شرکت وظیفه عمومی ناجا گفت: دارندگان بالاترین اولویت کسر خدمت ایثارگری می توانند از ۲۳ بهمن با دریافت کسر خدمت از یگان مربوطه از این تسهیلات بهره مند شوند

اجرای مصوبه کسر خدمت فرزندان ایثارگران از ۲۳ بهمن

اجرای مصوبه کسر خدمت فرزندان ایثارگران از ۲۳ بهمن

عبارات مهم : اسلامی

جانشین شرکت وظیفه عمومی ناجا گفت: دارندگان بالاترین اولویت کسر خدمت ایثارگری می توانند از ۲۳ بهمن با دریافت کسر خدمت از یگان مربوطه از این تسهیلات بهره مند شوند.

به گزارش مهر، سردار ابراهیم کریمی افزود: در پی ابلاغ مصوبه بهره مندی هر سال ۲۰ هزار نفر از فرزندان ایثارگر از کسر خدمت در طول برنامه توسعه ششم و اصرار مجلس شورای اسلامی بر اجرای آن و با توجه به اتمام عضویت مرحله اول و پالایش آمار عضویت شدگان، اجرای این مصوبه از تاریخ ۲۳ بهمن ماه جاری به وسیله ستاد کل نیروهای مسلح به شرکت نیروهای مسلح ابلاغ شد.

وی ادامه داد: از آنجایی که واجدان شرایط بهره مندی از این تسهیلات در سال ۹۶ که دارای بیش از ۲۴ ماه سابقه رزمندگی بوده به تعداد ۱۲۲ هزار نفر هستند لذا بر اساس مصوبه، امسال تعداد ۲۰ هزار نفر از آنان که دارای بیشترین سابقه هستند در اولویت بهره مندی از این تسهیلات قرار گرفته و مابقی افراد در صورت غیرغایب بودن در سال های آتی (هر سال به تعداد ۲۰ هزار نفر) می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

اجرای مصوبه کسر خدمت فرزندان ایثارگران از ۲۳ بهمن

به گفته جانشین شرکت وظیفه عمومی ناجا، فرزندان مشمولان غیرغایب ایثارگران که دارای سابقه رزمندگی به مدت ۲۹ و ۲۸ ماه هستند و یا تلفیق سابقه رزمندگی، جانبازی و آزادگی آنان به ۲۸ یا ۲۹ امتیاز می رسد، می توانند با ارائه مدرک ایثارگری مورد نیاز از تسهیلات معافیت از خدمت استفاده کنند.

کریمی تاکید کرد: اولویت بهره مندی از این امتیاز به ترتیب با سربازان در حال خدمت، مشمولان دارای برگه اعزام، مشمولانی در مهلت قانونی معرفی و همچنین مشمولان دارای معافیت تحصیلی خواهد بود.

جانشین شرکت وظیفه عمومی ناجا گفت: دارندگان بالاترین اولویت کسر خدمت ایثارگری می توانند از ۲۳ بهمن با دریافت کسر خدمت از یگان مربوطه از این تسهیلات بهره مند شوند

وی همچنین یادآور شد: افراد واجد شرایط از تاریخ ۲۳ بهمن ماه امسال می توانند جهت اخذ گواهی جبهه به شرکت نیروهای مسلح مربوط (ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران) مراجعه کنند و شرکت های نیروهای مسلح برابر روش جاری که در مورد رزمندگان دارای ۳۰ ماه جبهه یا فرزندان ایثارگران متولد ۱۳۷۲ به قبل عمل می کردند نسبت به بررسی و صدور گواهی اقدام خواهند کرد.

جانشین شرکت وظیفه عمومی ناجا در آخر تصریح کرد: شرح و چگونگی اجرای این مصوبه از طریق این شرکت اطلاع رسانی می شود.

واژه های کلیدی: اسلامی | تسهیلات | فرزندان | ایثارگران | نیروهای مسلح | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs